Zaposleni

Vodstvo

v.d. direktorja

Tanja Vidic, mag. posl. in ekon. ved

01 788 74 54
tanja.vidic@czbo.si

vodja strokovnega sveta

dr. Irena Štucin Gantar, dr. med., spec. pediatrije

01 788 74 61
irena.stucin-gantar@czbo.si

pomočnica direktorice za zdravstveno nego

Zdenka Koporec, dipl. med. sestra

01 788 74 74
zdenka.koporec@czbo.si

vodja terapevtske enote

Blaž Repar, prof. športne vzgoje

01 788 74 71
blaz.repar@czbo.si

Uprava

Tanja Vidic, mag. posl. in ekon. ved; 01 788 74 54, tanja.vidic@czbo.si

Zdenka Koporec, dipl. med. sestra; 01 788 74 74, zdenka.koporec@czbo.si

Vida Fabijan Janežič, sprejemna pisarna; 01 788 74 50, fakture@czbo.si

Vlasta Hrovat, zdravstveni administrator; 01 788 74 50, vlasta.hrovat@czbo.si

Metka Degen, dipl. ekon., računovodstvo; 01 788 74 77, metka.degen@czbo.si

Katarina Volkar, poslovni sekretar, obračun plač; 01 788 74 83, finance@czbo.si

Neža Vrhovec, prof. pedagogike in adragogike, kadrovik; 01 788 74 57, kadrovska@czbo.si (začasno odsotna)

Saša Marinčič, dipl. upr. org., kadrovik; 01 788 74 57, kadrovska@czbo.si

Martina Kralj, dipl. ekon. strok. sodelavec za ekon. področje; 01 788 74 84, martina.kralj@czbo.si

 

Ambulanta

dr. Irena Štucin Gantar, dr. med., spec. pediatrije; 01 788 74 61, irena.stucin-gantar@czbo.si

Magdalena Urbančič, dr. med., spec. pediatrije; 01 788 74 63, magdalena.urbancic@czbo.si

Tatjana Gantar, dr. med.; 01 788 74 80, tatjana.gantar@czbo.si

Lucija Erčulj, dr. med.; 01 788 74 61lucija.erculj@czbo.si

Marko Kostanjevec, dipl. med. tehnik; 01 788 74 73, dms@czbo.si

 

Fizioterapija

Blaž Repar, prof. športne vzgoje; 01 788 74 71, blaz.repar@czbo.si

Polona Hrovat Kmet, dipl. fizioterapevtka, RNO terapevtka; 01 788 74 55, polona.hrovat-kmet@czbo.si

Sabina Kopač, dipl. fizioterapevtka, RNO terapevtka; 01 788 74 55, sabina.kopac@czbo.si

Klara Černejšek, dipl. fizioterapevtka, RNO terapevtka; 01 788 74 55, klara.campa@czbo.si (začasno odsotna)

Kim Rodošek, dipl. fizioterapevtka, RNO terapevtka; 01 788 74 55, kim.rodosek@czbo.si

Anja Malovrh, dipl. fizioterapevtka; 01 788 74 55, anja.malovrh@czbo.si

 

Delovna terapija

Breda Zajc, dipl. delovna terapevtka, RNO terapevtka; 01 788 74 59, breda.zajc@czbo.si

Dragica Kozlevčar, dipl. delovna terapevtka, RNO terapevtka; 01 788 74 59, dragica.kozlevcar@czbo.si

Tatjana Lušina, dipl. delovna terapevtka; 01 788 74 59, tatjana.lusina@czbo.si

 

Psihosocialna služba

Košir Vesna, univ.dipl.psih., specialistka klinične psihologije; 01 788 74 68, vesna.kosir@czbo.si

Tina Tivadar, mag. psih.; 01 788 74 68, tina.tivadar@czbo.si (začasno odsotna)

Živa Lesjak, psihoterapevtka; 01 788 74 65, ziva.lesjak@czbo.si

Lejla Košmrlj, mag. psih.; 01 788 74 68, lejla.kosmrlj@czbo.si

 

Logoped

Barbara Razboršek, mag. prof. logop. in surdoped.; 01 788 74 65, barbara.razborsek@czbo.si

 

Dietetik

Barbara Zajc Tekavec, spec. klinične dietetike; 01 788 74 85, barbara.zajc-tekavec@czbo.si

 

Kuhinja

Marta Košir, inž. živilstva in prehrane, vodja kuhinje; 01 788 74 75, kuhinja@czbo.si (začasno odsotna)