Zaposleni

Vodstvo

v.d. direktorja

Tanja Smrekar, mag. posl. in ekon. ved

01 788 74 54
tanja.smrekar@czbo.si

vodja strokovnega sveta

dr. Irena Štucin Gantar, dr. med., spec. pediatrije

01 788 74 61
irena.stucin-gantar@czbo.si

pomočnica direktorice za zdravstveno nego

Zdenka Koporec, dipl. med. sestra

01 788 74 74
zdenka.koporec@czbo.si

vodja terapevtske enote

Blaž Repar, prof. športne vzgoje

01 788 74 71
blaz.repar@czbo.si
Skype klic

Uprava

Tanja Smrekar, mag. posl. in ekon. ved; 01 788 74 54, tanja.smrekar@czbo.si

Zdenka Koporec, dipl. med. sestra; 01 788 74 74, zdenka.koporec@czbo.si

Vlasta Hrovat, zdravstveni administrator; 01 788 74 50, vlasta.hrovat@czbo.si

Metka Degen, dipl. ekon., računovodstvo; 01 788 74 77, metka.degen@czbo.si

Katarina Volkar, poslovni sekretar, obračun plač; 01 788 74 83, katarina.volkar@czbo.si

Neža Vrhovec, prof. pedagogike in andragogike, kadrovik; 01 788 74 57, neza.vrhovec@czbo.si

Saša Marinčič, dipl. upr. org., strokovna sodelavka za (javna naročila, kakovost); 01 788 74 84, sasa.marincic@czbo.si

Manja Burdian, dipl. ekon. , strokovna sodelavka (javna naročila, kakovost, varno delo); 01 788 74 66, manja.burdian@czbo.si

 

Ambulanta

dr. Irena Štucin Gantar, dr. med., spec. pediatrije; 01 788 74 61, irena.stucin-gantar@czbo.si

Tatjana Gantar, dr. med.; 01 788 74 80, tatjana.gantar@czbo.si

Tina Kaparić Kersnik, dr. med., spec. pediatrije; 01 788 74 61, tina.kaparic-kersnik@czbo.si

Lucija Erčulj, dr. med.; 01 788 74 61lucija.erculj@czbo.si (začasno odsotna)

Petra Mohar Bregar, dr. med., spec. pediatrije; 01 788 74 61, petra.mohar-bregar@czbo.si (prisotna ponedeljke in četrtke)

Renata Hočevar, dipl. med. sestra; 01 788 74 73, ambulanta@czbo.si

Irena Nolimal, zdr. tehnik, srednja medicinska sestra v ambulanti; 01 788 74 73, ambulanta@czbo.si

 

Fizioterapija

Blaž Repar, prof. športne vzgoje; 01 788 74 71, blaz.repar@czbo.si

Klara Černejšek, dipl. fiziot. s spec. znanji (Bobath terapevt); 01 788 74 55, klara.campa@czbo.si

Kim Rodošek, dipl. fiziot. s spec. znanji (Bobath terapevt); 01 788 74 55, kim.rodosek@czbo.si

Anja Malovrh, dipl. fiziot. s spec. znanji (Bobath terapevt); 01 788 74 55, anja.malovrh@czbo.si

Polonca Klinar, dipl. fiziot. s spec. znanji; 01 788 74 55, polonca.klinar@czbo.si

Saša Poglajen, dipl. kineziolog; 01 788 74 71, sasa.poglajen@czbo.si

 

Delovna terapija

Breda Zajc, dipl. delovna terapevtka s spec. znanji (Bobath terapevt); 01 788 74 59, breda.zajc@czbo.si

Dragica Kozlevčar, dipl. delovna terapevtka s spec. znanji (Bobath terapevt); 01 788 74 59, dragica.kozlevcar@czbo.si

Tatjana Lušina, dipl. delovna terapevtka; 01 788 74 59, tatjana.lusina@czbo.si

 

Psihosocialna služba

Košir Vesna, univ. dipl. psih., specialistka klinične psihologije; 01 788 74 68, vesna.kosir@czbo.si

Tina Tivadar, mag. psih.; 01 788 74 68, tina.tivadar@czbo.si (začasno odsotna)

Živa Lesjak, psihoterapevtka; 01 788 74 65, ziva.lesjak@czbo.si

Lejla Košmrlj, mag. psih.; 01 788 74 68, lejla.kosmrlj@czbo.si

 

Logoped

Barbara Berkovič, mag. prof. logop. in surdoped.; 01 788 74 65, barbara.berkovic@czbo.si

 

Dietetik

Barbara Zajc Tekavec, spec. klinične dietetike; 01 788 74 85, barbara.zajc-tekavec@czbo.si

Anita Vidmar, dipl. dietetik; 01 788 74 85, anita.vidmar@czbo.si

 

Kuhinja

Marta Košir, inž. živilstva in prehrane, vodja kuhinje; 01 788 74 75, kuhinja@czbo.si

 

Vzdrževanje

Tomaž Kastelic, vodja vzdrževalne službe; 01 788 74 76, tomaz.kastelic@czbo.si

Gašper Ljubič, vzdrževalec/voznik; 01 788 74 76, gasper.ljubic@czbo.si